Monodram „Czy mnie lubisz doktorze”

Podziemna  Scena Teatralna Stowarzyszenia Kamera zaprasza na:
Monodram Michała Przybyszewskiego
„Czy mnie lubisz doktorze”
w reżyserii Arkadiusza Buszko
współpraca reżyserska: Wojciech Sandach
muzyka: Michał Przybyszewski
multimedia: Anna Wiśniewska, Krzysztof Kuźnicki
scenografia: Ela Blanka, Krzysztof Kuźnicki
scenariusz inspirowany opowiadaniem
I. Yaloma „Monogamia terapeutyczna”
Miejsce:
siedziba Stowarzyszenia Kamera al. Papieża Jana Pawła II 17 Szczecin
( wejście od Mazurskiej)
„Czy mnie lubisz doktorze”pokazuje proces terapeutyczny pogrążonej w depresji kobiety. Terapeuta wchodząc w skórę bohaterki utożsamia się z nią i zabiera widza w świat jej problemów – traum, samotności, niepowodzeń, gdzie każdy dzień jest walką od nowa. Jest to opowieść o współczesnym człowieku i jego cierpieniach. Choroba umysłu jest rozkładana na czynniki pierwsze, obnażając jego słabość i bezbronność. Widz ma okazję uczestniczyć w tajemnym procesie terapii i doświadczyć siły rzeczywistego czynnika terapeutycznego jakim jest … relacja.

Zasady zakupu biletów:

bilet: 30zł

  • Obowiązuje rezerwacja biletów: ngokamera@gmail.com lub 505747390
  • Opłaty za bilety przyjmujemy:

w postaci przedpłaty na konto Stowarzyszenia Kamera:

Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 46 2130 0004 2001 0567 6259 0001

lub płatność gotówką   w dniu spektaklu.

Możliwy jest także wcześniejszy zakup biletu w naszej siedzibie. Jesteśmy zazwyczaj  w  od pn-pt od 12.00 do 18.00/19.00  lub można umówić się też telefonicznie po odbiór.

  • Zwroty biletów/rezygnację z rezerwacji przyjmujemy najpóźniej na 24 godziny  przed spektaklem. W innym przypadku nie zwracamy przedpłat za bilety.
  • Informujemy, że po rozpoczęciu przedstawienia nie można wchodzić na widownię. Spóźnionym widzom nie zwracamy należności za bilety.
Spektakl nie jest finansowany ze środków publicznych.


Najbliższe spektakle:

2.12.2023 g.19.00 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Przybyszewski – Absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, kierunek aktorski. Miłośnik klasycznych form lalkowych takich jak jawajka i marionetka,pasjonat gry na gitarze klasycznej i akustycznej. Współpracował z Białostockim Teatrem Lalek, Teatr Kubuś w Kielcach, Teatrem Kameralnym w Szczecinie. Współtworzył z prywatnymi teatrami przedstawienia dla dzieci docierając do najodleglejszych zakątków Polski. Związany twórczo ze Stowarzyszeniem Kamera – realizacja filmów, animacji poklatkowych, prowadzenie warsztatów teatralnych i imprez kulturalnych.Prywatnie fan kuchni wschodniej (kresowej). Uwielbia gotować oraz pokrzykiwać w punkowej kapeli The Fakers.
fot. Marzena Marcinkiewicz